utorok 11. februára 2020

Blog vs IG

Zdravím všetkých, ktorí sem na blog občas zablúdia pozrieť staršie príspevky. Už som tu pekne dlho nepridala nič nové. Instagram, čo sa týka času, stále vyhráva. Takže ak by ste chceli od nás vedieť viac, tak ma nájdete TU. S mnohými z Vás blogeriek sa tam virtuálne stretávam, čo ma veľmi teší.
Po Vianociach je u nás stále mierne zimná atmosféra, i keď počasie vonku tomu nenasvedčuje. Samozrejme sa na jar teším, ale ešte je čas. 

 Pekný deň
Andrea

www.revedevivre.sk

www.revedevivre.cz

6 komentárov:

 1. Andrejko děkuji za krásné fotky. I když IG sleduji, sem se ráda podívám také. Ten čas... chápu!
  Přeji krásní dny a moc zdravím, Helena

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem moc za správu Helenka. Prajem pekný deň. Andrea

   Odstrániť
 2. Kde sú tie časy, keď sme doslova viseli na našich blogoch? Občas prebehnem instagram, pošlem tebe aj ostatným nejaké to srdiečko a koniec. Nič, žiadna komunikácia. Blogy boli aspoň o tom, že sme si občas niečo napísali, poradili, pochválili. Len neviem, kde sa ten čas stráca, keď je ho stále menej?
  Pekný deň ti prajem :D
  m.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Niekomu pribudne práca, alebo sa vráti po materskej do práce a čas je treba rozdeliť medzi rodinu, prácu a potom toho času je ozaj menej. Alebo si ho nevieme dobre zorganizovať? Bolo to fajn na tých blogoch. Pekný deň Monči. Andrea

   Odstrániť
 3. Andrejko, jak ráda vidím, že jste sem dala nové příspěvky, jinam než na blogy nechodím a váš mi moc chybí. Jste totiž velmi zajímavá ohledně bydlení! Jiřina z N.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jiřinka ďakujem veľmi pekne za Vašu priazeň. Uvidím ako často mi čas dovolí sem prísť, ale budem sa snažiť. Andrea

   Odstrániť

Ďakujem Vám za návštevu blogu a za Váš komentár.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...