streda 25. apríla 2012

Skladaný obrúsok

Návod na skladaný obrúsok som už bohužiaľ na MMB nenašla, ale mala som návod vytlačený tak som ho odfotila a vkladám pre tie, ktoré mali záujem. Dúfam, že to bude dostatočne viditeľné. A ešte pár farebných variant odo mňa...Od Biby som dostala včera ocenenie za čo jej veľmi pekne ďakujem. Som rada, že sa môj blog páči a ocenenie toho, čo robím pre radosť seba a možno aj iných vždy poteší.


 


Takže sa pridržiavam pravidiel tohto ocenenia a posielam ho 15 blogom, ktoré majú zhruba 1 rok (nie som moc nadšená, keď musím vyberať, lebo dala by som ocenenie všetkým). Samozrejme treba im dať o tom vedieť a napísať v skratke 7 vecí o sebe.


http://vikendovydom.blogspot.com/
http://sandramaison.blogspot.com/
http://crafto-mania.blogspot.com/
http://byvicky-michaela.blogspot.com/
http://vera-alex.blogspot.com/
http://myhappyangels.blogspot.com/
http://givana-unas.blogspot.com/
http://maison-de-la-suisse.blogspot.com/
http://verkytvorenicko.blogspot.com/
http://naskrasnydomov.blogspot.com/
http://myway-hobby.blogspot.com/
http://janachv.blogspot.com/
http://panizkopce.blogspot.com/
http://vonadomova.blogspot.com/
http://rexona-domov.blogspot.com/

A sedem vecí o mne - ani neviem, čo by som nové napísala.Všetko podstatné o mne viete z blogu. Takže nebudem sa rozpisovať, pretože by som sa opakovala a ak sa nenahneváte túto časť pravidiel vynechám.

Prajem Vám pekný deň
Andrea


13 komentárov:

 1. Andrejko moc moc děkuji a opravdu si ocenění vážím!Velmi si mě dojala

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Andrejko, moc děkuji za ocenění, moc si toho vážím. A je super, že jsi vložila návod. Růžičky se mi včera moc líbila a též jsem zkoušela hledat. Nenašla, stejně jako ty. Krásný den přeji ... Věra

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ahoj Aďka, ďakujem ti za krásne ocenenie, vážim si toho a zároveň si uvedomujem, že v poslednej dobe to dáko zanedbávam na blogu. Som rozlietaná po obchodoch a zháňam, vyberám a nakupujem veci na chalupu. Dúfam, že najbližšie sa budem môcť pochváliť aj tým ako pokračujeme s rekonštrukciou. Ešte raz srdečná vďaka a pekný deň ti prajem. Renata

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Andrejko,
  než jsem stačila komentovat krásné kornoutky a růžičky, tak už je tu návod :-)
  Také se mi moc líbí , vyzkouším , díky !

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Andrej, krásné skládačky, jsi šikulka! a gratuluji k ocenění!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Andrejko, nejprve musim poblahoprat k oceneni, moc si ho zaslouzis. A pak taky podekovat, mam velikou radost. A dekuji moc za navod na skladani ubrousku. Mej se fajn, Katerina

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Andrejko VELKÉ DÍKY za ocenění a i za návod!!!Barevné růžičky vypadají také skvostně!Michaela

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ahoj Andrejka, toľko radosti naraz. Včera nádherná kvietkovaná kráska a dnes ocenenie. Veľmi sa teším. Čím som staršia, tým viac si vážim takýchto radostných správ. Nemám slov, ktorými by som Ti vyjadrila poďakovanie za ocenenie. Zároveň Ti blahoželám k Tvojmu oceneniu. Právom si ho zaslúžiš. Od času, keď som objavila Tvoj blog, nemohla som sa ho "nasýtiť", koľko krásy si doň vložila. Prajem veľa úžasných nápadov.
  Emily

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Moc gratuluji a děkuji za návod, Andrejko!
  Hezký večer, Helena

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Andrejka, gratulujem k oceneniu a ĎAKUJEM. Návod na ružičky som si už vytlačila a idem to skúsiť. Sú krásne a kornútky ani nehovorím, tie sú naozaj bombové. A keď budem mať nejakú oslavu, tak Ťa pozvem naaranžovať stôl.
  Pekný večer pá, pá

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Milá Andrejko, gratuluji k ocenění a zárověň moc děkuji... Udělala jsi mi velkou radost.. ♥♥♥ Růžičky z ubrousků jsou nádherné.. Měj se krásně, Jana

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Andrejka super naaranžované a vďaka za návod. Zároveň gratulujem k oceneniu a tiež som ti ho na svojom bloggu udelila, keďže sa mi tvoj blog veľmi páči, tak dúfam, že sa nenahneváš aj keď viem, že už takéto ocenenie Versatile Blogger Award máš. Pekný večer Nellie.

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Andreja, som taká šťastná, ďakujem za ocenenie. Tvoj blog tak krásne rastie, toľko úžasných príspevkov ... !Gabika

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za návštevu blogu a za Váš komentár.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...